Stáhněte si zdarma 5 praktických tipů, kterými zajistíte skvělý zážitek pro studenty svého online kurzu

Dozvíte se:

  • Proč záleží na tom, jak je kurz technicky řešený?
  • Jaká je nejdůležitější stránka webu pro studenta vašeho kurzu a jak ji sestavit tak, aby podpořila další prodej vašich produktů a služeb.
  • 3 základní nástroje, které web s online kurzy potřebuje, aby mohl efektivně fungovat.
  • Hlavní zásady, kterých se držet při vytváření struktury kurzu na webu, aby byl kurz přehledný a studenti vám z webu neutíkali.
  • Jak využít e-mailingový nástroj pro přizpůsobení webu konkrétnímu studentovi a zobrazovat mu obsah na základě toho, co si již od vás koupil.

Přístup k PDF vám přijde e-mailem, proto si prosím raději překontrolujte, že ho zadáváte správně.

Odesláním vyplněného formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle těchto Zásad a s tím, že vaši e-mailovou adresu zařadím do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace k tvorbě online kurzů na WP a další novinky. Z odběru se můžete odhlásit v každém e-mailu.

Souhlasím s obchodními podmínkami STÁHNOUT PDF

SeznamMe se

Zakladatelka platformy Pohodový WordPress

Jmenuji se Michaela Bouzková, pomáhám podnikatelkám a podnikatelům provozovat online kurzy na webech postavených na WordPressu bez starostí s technickými věcmi. Online kurzy, do kterých se zákazníci – studenti rádi pravidelně vrací.

Jsem na misi zlepšovat prostředí českých a slovenských online kurzů a zjednodušovat správu WordPress webů s online kurzy pro jejich majitele.

Postarám se o technickou stránku provozu vašeho webu, abyste mohli v klidu spát a vše fungovalo tak, jak má. Zprovozním vám online kurzy s pomocí LMS na vašem webu nebo vás to naučím v jednom z mých kurzů.